СБУ затримала російського шпигуна

http://photo.unian.netСлужба безпеки України затримала в Чернігові громадянина Російської Федерації, кадрового співробітника Головного розвідувального управління Генерального штабу збройних сил РФ.

Як повідомили в СБУ, російський шпигун – В.Макаров – протягом двох років перебував на території України під чужими установчими даними, як громадянин України, і активно вербував наших громадян, переважно військовослужбовців, для отримання інформації, що становить державну таємницю.

Крім того, під прикриттям співробітника ГО “Антикорупційний комітет України” російський шпигун збирав компрометуючі матеріали корупційного характеру на посадових осіб держави та передавав їх до Росії для шантажу українських посадовців.

20 березня у Чернігвові зловмисника затримано “на гарячому” під час одержання ним документації з грифом “таємно” стосовно новітніх систем самонаведення боєголовок.

Згідно з висновком державного експерта з питань таємниці, документи, отримані іноземцем, належать до відомостей, розголошення яких створює загрозу національним інтересам і безпеці держави.

СБ України розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст 114 (шпигунство) Кримінального кодексу України.

Джерело: Українська правда


Залишити відповідь

Next Post

Про біженців з Криму та допомогу їм на Золочівщині (відео)

Інформаційний портал «Золочів.нет» вирішив детальніше дізнатися про сім’ї біженців з Криму. Адже багатьох наших читачів цікавить чи забезпечили людей житлом для тимчасового проживання з необхідними побутовими умовами, чи влаштовані діти у навчальні заклади. Відповіді на ці питання нам допоміг знайти начальник управління – Уличний Ігор Зіновійович. Детальніше у відео : […]