СБУ затримала помічника чинного народного депутата, який хотів стати гауляйтером рф (відео)

СБУ
СБУ

СБУ затримала помічника чинного народного депутата, який хотів стати гауляйтером рф у випадку окупації Черкащини. Про це інформують у пресслужбі СБУ.

“Співробітники Служби безпеки затримали депутата Черкаської міськради, який очолював фракцію «ОПЗЖ» до заборони цієї партії, і водночас працював помічником чинного нардепа. Чоловік не лише виправдовував агресію рф проти нашої держави, а й планував очолити окупаційну адміністрацію на Черкащині, якби ворогу вдалося захопити регіон. З однією з поплічниць вони проводили інформаційно-підривну діяльність на користь рф, стверджуючи, що війна в Україні – це виключно внутрішній громадянський конфлікт. Фігуранти вважали недоцільним спротив агресору, чекали на окупацію міста і засуджували діяльність військово-політичного керівництва України.Однак, коли зловмисник зрозумів, що ЗСУ успішно протидіють армії рф і звільняють окуповані території, то спробував втекти за кордон. СБУ затримала депутата напередодні виїзду в США. Обом пропагандистам повідомлено про підозру”, – йдеться у повідомленні СБУ.

Next Post

СБУ припинила діяльність агентурної мережі фсб рф, яка діяла в декількох областях України (відео)

Співробітники Служби безпеки викрили та затримали членів міжрегіональної агентурної мережі фсб рф, яка забезпечувала ворога інформацією про військові та стратегічні об’єкти по всій Україні. Про це інформують у пресслужбі СБУ. “Її керівником виявився мешканець Одеси. Він був завербований фсб рф і отримав псевдонім «Професор». На виконання завдань російської спецслужби він […]