СБУ розпочала кримінальне провадження за порушення правил міжнародних польотів

paraplanСлужба безпеки України розпочала кримінальне провадження за порушення правил міжнародних польотів параплану, що незаконно перетнув державний кордон України.
25 серпня приблизно о 4 ранку в Яворівському районі Львівщини поблизу українсько-польського кордону прикордонники виявили позашляховик з причепом, в якому знаходився параплан. Документи на апарат та дозволи на здійснення міжнародних польотів – відсутні.
Польська прикордонна варта підтвердила факт польоту у цей час у напрямку України малого літального апарата, що було зафіксовано тепловізійним комплексом.
За даним фактом слідчими Управління СБУ у Львівській області відкрито кримінальне провадження за ст. 334 (порушення правил міжнародних польотів) Кримінального кодексу України. Однією з версій слідства є переміщення контрафактних цигарок.
Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-служба УСБУ у Львівській області

Залишити відповідь

Next Post

Як заощадити на комунальних платежах за допомогою Ощадбанку

У травні почала працювати державна програма енергомодернізації. Її мета – скоротити споживання енергоресурсів та знизити витрати на комунальні послуги. Як вона працює і що потрібно зробити, щоб отримати компенсацію від держави? Держава виділяє кошти мешканцям як приватних, так і багатоквартирних будинків, які можна використовувати для: 1) Енергомодернізації багатоквартирних будинків – […]