СБУ провела обшуки у керівництва УПЦ МП у Кіровоградській області

За даними спецслужби, окремі представники цієї громади причетні до поширення ідей, що посягають на територіальну цілісність України та розпалювання релігійної ворожнечі. Про це інформує пресслужба СБУ.

“Обшуки проходили в Кіровоградській та Олександрійській єпархіях, а також за місцями проживання фігурантів. Серед іншого у них виявлено листування митрополита Кіровоградського і Новомиргородського з патріархом московським кирилом та вилучено велику кількість виготовлених у рф антиукраїнських матеріалів. У їх текстах містяться ознаки вчинення кримінальних правопорушень, передбачених двома статями ККУ. Ці матеріали активно поширювали серед священнослужителів і вірян, щоб сформувати серед них позиції, вигідні країні-агресору. Автор однієї з книг – Андрій Новіков, екссекретар Одеської єпархії УПЦ МП, який у 2014 році виїхав до рф. Зараз він веде власний Телеграм-канал, де просуває російські наративи. Всі вилучені матеріали відправлені на експертизи”, – йдеться у повідомленні СБУ.

Next Post

На спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбувся футбольний фестиваль “Відкриті уроки футболу” (відео)

27 жовтня за сприяння Буської міської ради вже вдруге цьогоріч на спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбувся футбольний фестиваль “Відкриті уроки футболу”. Про це повідомляють у Буській громаді Золочівського району. Це – дитячий соціальний проєкт, який Всеукраїнська фундація “Захист прав дітей” разом з міжнародними партнерами та Українською Асоціацією футболу, обласними та […]
Буськ