СБУ просить виборців повідомляти про порушення

vuboruЗа дорученням Президента України Служба безпеки України вживає заходів для дотримання законності під час підготовки та проведення позачергових парламентських виборів, унеможливлення протиправного втручання в роботу виборчих комісій, спроб дестабілізувати ситуацію та перешкодити вільному волевиявленню громадян України
У Службі безпеки України та її регіональних органах створено телефонні лінії «довіри», за якими громадяни можуть звернутися у разі виявлення правопорушень під час виборчої кампанії.
Тож, якщо Вам, шановні читачі, стало відомо про факти правопорушень під час виборчої кампанії телефонуйте за номерами (032) 298-66-22 або (266) 4-21-71.

Інформацію, яка надійде, обов’язково буде перевірено і згідно з чинним законодавством вжито відповідних заходів. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі Управління СБ України у Львівській області.


Залишити відповідь

Next Post

Презентація роману Олекси Юрка «Небесна делегація» (відео)

4 жовтня 2014 року у Золочівській районній бібліотеці під час заходу “Коли книги не сплять” відбулася презентація пригодницького роману Олекси Юрка «Небесна делегація». Анотація Пригодницький роман «Небесна делегація» «Одного ранку мені наснився сон, якого я ніяк не міг розтлумачити. Тоді я ще не знав, що це не просто так, що […]