СБУ порушила справу проти Януковича за узурпацію влади – активіст

regionuСлужба безпеки та Генпрокуратура погодили кримінальне провадження проти Віктора Януковича та його поплічників за узурпацію влади.

Про це на своєму Facebook повідомив громадський активіст Карл Волох. Пише Українська правда.

За його словами, у справі проходять також судді Конституційного суду, які скасували своїм рішенням конституційну реформу 2005 року та повернули дію попередньої конституції.

“СБУ зареєструвала кримінальну справу за обвинуваченням колишнього президента Януковича, суддів Конституційного суду та низки інших високопосадовців у злочинній змові з метою зміни конституційного ладу і узурпації влади в країні! Найближчим часом багатьом “недоторканним” будуть оголошені підозри”, – повідомив він.

Волох розповів, що обґрунтуванням справи займалися останні два місяці найкращі правознавці країни.

“(У середу) з ранку була нарада у голови СБУ Наливайченка. Потім ми з начальником Головного слідчого управління СБУ Вовком поїхали до генпрокурора. І отримали повну підтримку і зелене світло”, – розповів Волох.

За його словами, правоохоронці запропонували йому “супроводжувати слідство, здійснюючи певний “суспільний нагляд” і висвітлюючи (в рамках, дозволених слідчим) його (слідства) просування”.

“Окремий комсомольський привіт пану Льовочкіну та Портнову. Кажете, проти вас немає в Україні кримінальних справ? Вважайте, вже є”, – додав він.

Джерело: Українська правда


Залишити відповідь

Next Post

Щодо відображення акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів у розрахункових документах

Золочівська ОДПІ повідомляє, що з метою забезпечення правильності відображення в розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів Державна фіскальна служба України надала роз’яснення, згідно з яким розрахунковий документ обов’язково повинен містити ставку й суму акцизного податку. Приклади програмування акцизного податку в РРО наведено в листі […]