СБУ оприлюднила списки російських спецпризначенців, які воювали на Донбасі (фото)

sbuСлужба безпеки України встановила понад 60 військових, які брали участь у військових діях на Донбасі. Пише Громадське.

Як повідомив на брифінгу начальник контррозвідки СБУ Віталій Найда, військовослужбовці 3-ї окремої бригади спецпризначення російського ГРУ (Тольятті) перебувають на території України з березня 2014 року.

  

Командир 2-го батальйону цієї бригади, який безпосередньо керував діями російських військових, згідно з показаннями полоненого сержанта Олександра Александрова, – майор Костянтин Напольських, позивний «Фагот».

СБУ також показала місця розвідувально-диверсійної активності групи іншого полоненого спецпризначенця – Єрофєєва – в тилу сил АТО.

Кінцевою метою бойового наказу групи Єрофєєва була підготовка збройного захоплення Щастя Луганської області.

Джерело: Громадське.


Залишити відповідь

Next Post

День вишиванки у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (відео)

День вишиванки — Всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). У цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить у ній на роботу, у школу чи садочок. З усмішками на обличчях, піднесено-патріотичним настроєм […]