Сайт з результатами ЗНО “зависає'” через наплив абітурієнтів

internetУкраїнські абітурієнти зупинили роботу сайту з результатами тестування.

Вчора з’явилися бали з української мови та літератури, всесвітньої історії, іноземних мов, математики та географії. Результати оприлюднив сайт Українського центру оцінювання якості освіти, проте вже через пару годин він перестав працювати через наплив охочих дізнатися свої бали. У центрі повідомили, що на персональну сторінку можна заходити не більше 10 разів на добу. Повідомляє ТСН.

Між тим, в громадській організації “Опора” розповіли про порушення під час ЗНО, пишуть “Вести”. Зокрема, повідомляється про поодинокі порушення не тільки з боку абітурієнтів, які хотіли пронести на тести телефони і шпаргалки, але і спостерігачів.

Так, наприклад, в Івано-Франківську в один з пунктів тестування пройшла жінка, яка представилася співробітником прокуратури. “Були поодинокі випадки непослідовності спостерігачів. Наприклад, в одному пункті знайшли у абітурієнта вимкнений телефон і дозволили дописувати роботу, а в іншому в такому випадку роботу забрали і вигнали з аудиторії, – повідомила координатор “Опори” Ольга Стрелюк. – Загалом центри впоралися – результати тестів так і не з’явилися в мережі”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перед тестуванням абітурієнти шукали в інтернеті таблетки для іспитів і як підробити результати ЗНО.

Залишити відповідь

Next Post

Підписали Угоду для «Запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській районній лікарні»

26 червня 2013 року в  Золочівській районній раді було підписано шестисторонню Угоду про партнерство для реалізації проекту «Запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській районній лікарні», в рамках конкурсу «Підтримка впровадження енергозберігаючих технологій у малих містах України», програми «Підтримка реалізації енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії». Дана Угода […]