Садовий звернувся до львів’ян з приводу ситуації в державі (відео)

SadovuiМіський голова Львова Андрій Садовий у своєму відеозверненні до мешканців міста повідомив про прощання із закатованим активістом Майдану Юрієм Вербицьким та попросив не піддаватись на провокації, метою яких є організація безладів у місті.

«Ніхто не міг подумати, що 22 січня, коли ми вшановуємо День соборності і покладаємо квіти на могили наших героїв, у Києві на Майдані проллється кров. Вбиті українці. Ми їх оплакуємо. Також був викрадений з лікарні і по-звірячому замордований, вбитий наш львів’янин Юрій Вербицький. В п’ятницю о 12 год попрощатися з покійним можна буде на Сихові в церкві Пресвятої Богородиці. Після чого його поховають на Сихівському кладовищі. Міська влада бере на себе всі клопоти з організації похорону», – розповів Андрій Садовий.

Також він подякував львівським медикам, які допомагають пораненим активістам з Києва.

Міський голова попросив львів’ян не реагувати на заклики до перекриття громадського транспорту. «Багато хто би хотів, щоби були безлади у Львові. Ми не повинні цього допустити. У Львові є законно обрана влада, дякуючи вам. Я буду вживати всіх заходів, щоби львів’яни почували себе в безпеці. Якщо будуть виникати будь-які запитання, прошу вас телефонувати на телефон Гарячої лінії 297 59 11», – наголосив Андрій Садовий

«І на завершення: жоден закон, який порушує Конституцію України і здоровий глузд, ніколи не буде діяти на території міста Львова. Дякую. Бажаю всім здоров’я. Слава Україні! Героям слава!», – додав міський голова.

Джерело: ZAXID.NET


Залишити відповідь