С.К.А.Й.: Відпочинок – це працювати на студії, коли ти розумієш, що все виходить, все класно (відео)

Skay27 вересня гурт С.К.А.Й. завітав до Львова з великим сольним концертом. Перед концертом учасники гурту зустрілися із журналістами. Були на зустрічі і журналісти “Золочів.нет”. На прес-конференції Олег Собчук (вокал, гітара) та Олександр Грищук (гітара, бек-вокал) розповіли про свою творчість.

– Багато відомих артистів присвячують пісні своєму рідному місту, чи є у Вас в планах написання пісні про Тернопіль? 

– Можливо, з задоволенням ми напишемо таку пісню. Це не є складно. Тернопіль це хороше місто і завжди надихає та спонукає на якісь речі.

– А чи часто Ви у своєму рідному місті буваєте з концертами?

–  Зараз, чесно, не дуже, раніше часто були. Ми награли на 20 років вперед…

– З ким ще із відомих артистів Ви би хотіли записати пісню спільну?

– Скажу так, я зараз більше думаю про те, як найкраще, якісніше,  записати новий альбом, а не про якісь конкретні дуети… Дуетів у нас було досить немало і ще буде. І я вам скажу чесно, що це річ спонтанна. Це залежить від матеріалу.  Якщо є пісня, ти написав пісню, і ти відчуваєш, що це дуетна пісня, то автоматично і під характер цієї пісні ти підбираєш собі людину, яка б могла з тобою її співала.

– Коли приблизно чекати четвертого Вашого альбому?

–  В нас в гурті сталися певні зміни, тому в цьому саме є затримка, і я вам скажу, що ми зараз є в процесі… Матеріал є, він накопичується…

– А чи прижився новий барабанщик до гурту?

– Прижився. Не відмерли якісь частини, все нормально…

Детальніше дивіться у відео:


Залишити відповідь

Next Post

Баскетбольний клуб "Золочів" прагне розвитку (відео)

Як відомо у нашому чудовому місті Золочеві спортом №1 був і залишається футбол, тим не менше такі види спорту як бокс, легка атлетика, баскетбол також доволі непогано розвиваються. В місті Золочеві вже два роки функціонує баскетбольний клуб «Золочів». Золочівська команда шукає підтримку в допомозі розвинути даний вид спорту, одним із […]