РИТУАЛЬНИЙ САЛОН У МІСТІ ЗОЛОЧЕВІ

Приватний підприємець Кулик Ю.С. вул. Возницького,3 (колишня Лермонтова) біля адміністративного будинку податкової інспекції.
Тел. 0979019850.

РИТУАЛЬНИЙ САЛОН. Гарантуємо найнижчі  ціни в нашому  регіоні. 

Багаторічний досвід у сфері надання ритуальних послуг дозволяє нам швидко і якісно виконати весь комплекс робіт пов’язаних з організацією і проведенням похоронів.

Ритуальні послуги

УВАГА!!! ЗАЛ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЩАЛЬНОЇ ЦЕРЕМОНІЇ

УВАГА!!! СПЕЦІАЛЬНА БРИГАДА ДЛЯ СУПРОВОДУ ПОХОРОНУ.

РІЗНОМАНІТНІ ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПАКЕТ ПОСЛУГ для соціальної групи населення в якому вартість всіх товарів  з транспортними послугами СТАНОВИТЬ 1900 грн.

ВЛАСНЕ  виробництво ритуальної продукції.

ЖИВІ КВІТИ, ЕКІБАНИ.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ритуальної продукції. Оформлення документів на матеріальну компенсацію учасникам бойових дій та інвалідів І групи. Звернувшись за допомогою до нас, а саме в магазин “РИТУАЛЬНИЙ САЛОН” ви отримаєте ЯКІСНИЙ СЕРВІС І СПРАВЕДЛИВІ ЦІНИ.

Приватний підприємець Кулик  Ю. С. вул. Возницького, 3 (колишня Лермонтова) біля адміністративного будинку податкової інспекції.  Тел. 0979019850.

Next Post

Вибираємо бензиновий генератор: що потрібно знати

Коли стабільність централізованої подачі електроенергії знаходиться під питанням, настає час потурбуватися про автономне джерело електрики. В такому разі бензинові генератори для цієї задачі підходять якнайкраще. Придбати їх за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Motoblok.Biz. Але щоб устаткування задовольнило всі потреби, варто знати, на які особливості звернути увагу під час вибору. Критерії, […]