РИТУАЛЬНИЙ САЛОН У МІСТІ ЗОЛОЧЕВІ

Приватний підприємець Кулик Ю.С. вул. Возницького,3 (колишня Лермонтова) біля адміністративного будинку податкової інспекції.
Тел. 0979019850.

РИТУАЛЬНИЙ САЛОН. Найнижчі  ціни в нашому  регіоні. Завжди повернемо різниці вартості товару, якщо знайдете дешевше. Широкий асортимент ритуальних товарів.

Ритуальні послуги

УВАГА!!! ЗАЛ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЩАЛЬНОЇ ЦЕРЕМОНІЇ

УВАГА!!! СПЕЦІАЛЬНА БРИГАДА ДЛЯ СУПРОВОДУ ПОХОРОНУ.

РІЗНОМАНІТНІ ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПАКЕТ ПОСЛУГ для соціальної групи населення в якому вартість всіх товарів  з транспортними послугами СТАНОВИТЬ 1900 грн.

ВЛАСНЕ  виробництво ритуальної продукції.

ЖИВІ КВІТИ, ЕКІБАНИ.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ритуальної продукції. Оформлення документів на матеріальну компенсацію учасникам бойових дій та інвалідів І групи. Звернувшись за допомогою до нас, а саме в магазин “РИТУАЛЬНИЙ САЛОН” ви отримаєте ЯКІСНИЙ СЕРВІС І СПРАВЕДЛИВІ ЦІНИ.

Приватний підприємець Кулик  Ю. С. вул. Возницького, 3 (колишня Лермонтова) біля адміністративного будинку податкової інспекції.  Тел. 0979019850.

Next Post

Наживо: онлайн камера у м. Золочів на площу Вічеву (відео)

Трансляція проводиться студією «Квест» на каналі zolochiv.net. Інтернет-провайдер ЦСО. Ви можете дивитися наживо камеру у м. Золочеві (Львівської області) на площу Вічеву, вул. Героя України С. Бандери. Перші онлайн трансляції у Золочеві “Золочів.нет” розпочали, ще у 2013 році, тоді це була камера на автостанцію. Продовжуємо цю ідею. Приємного перегляду! Поділіться […]
Золочів