Рятувальники здійснюють заходи щодо мінімізації наслідків весняного водопілля (відео)

potopЗа повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології МНС України на території області 03 – 04 квітня на р.Рата очікується підйом рівнів води на 0,5 – 0,8 м над рівнями 02 квітня на 08:00 год. В Сокальському районі досягнення та перевищення відміток часткового затоплення будинків та госпоб’єктів в окремих населених пунктах (с.с. Сілець, Межиріччя).

З метою мінімізації наслідків весняного паводку, підрозділами Головного управління ДСНС України у Львівській області спільно з органами місцевої виконавчої влади протягом 2 квітня проводились роботи щодо нарощування захисних дамб на р. Рата у м. Великі Мости та с.Межиріччя Сокальського району. Також підрозділами ДСНС надавалась допомога у розчищенні підмостових отворів від уламків криги, гілок дерев та сміття. Організоване цілодобове спостереження за рівнем води та зміною гідрологічної ситуації на ріках басейну Західного Бугу. Органами місцевої виконавчої влади та самоврядування до населення доводяться рекомендації щодо дій у разі підтоплення сільськогосподарських угідь, будівель та споруд.

Залишити відповідь

Next Post

Зміни у законодавстві щодо термінів дії посвідчення водія

Департамент ДАІ МВС України інформує автолюбителів, про набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року №185 про «Деякі питання виконання Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують особу чи її спеціальний статус». Цією Постановою затверджені єдині зразки бланків документів, що посвідчують особу, підтверджують […]