Рятувальники МНС надали допомогу водіям, що потрапили у снігові перемети на автодорогах в Золочівському і Бродівському районах

zatoru314 січня на території Золочівського та Бродівського районів внаслідок підвищення швидкості вітру та наносу снігу з придорожніх полів на районні автодороги виникло ускладнення проїзду до 3-ох населених пунктів. Про це повідомляє головне територіальне управління МНС України у Львівській області.

О 19:06 надійшла інформація про ускладнення проїзду до с. Поморяни Золочівського району. Рятувальним автомобілем місцевого підрозділу МНС здійснено буксирування п’яти легкових автомобілів через складну ділянку дороги. Станом на 22:00 силами райавтодору дорогу розчищено та забезпечено проїзд.

А о 19:10 надійшло повідомлення про ускладнення проїзду до с. Вороняки Золочівського району. Особовим складом пожежно-рятувальної частини МНС України з м. Золочів здійснено супровід та буксирування п’яти легкових автомобілів через складну ділянку дороги. Станом на 21:00 силами райавтодору дорогу розчищено, проїзд забезпечено.

О 22:29 надійшло ще одне повідомлення про ускладнення проїзду до с. Голубиця Бродівського району. Станом на 01:30 15 січня силами райавтодору дорогу розчищено та забезпечено проїзд. Пожежно-рятувальним підрозділом МНС України смт. Підкамінь здійснено супровід та буксирування через складну ділянку дороги двох легкових автомобілів та одного автобуса, у якому перебувало 18 пасажирів.

Залишити відповідь

Next Post

Михайла Гориня поховали на Личаківському цвинтарі

15 січня на Личаківському цвинтарі у Львові поховали українського дисидента, правозахисника і політв’язня Михайла Гориня. Прощальне слово перед похованням взяли екс-голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, чинний голова облради Петро Колодій, заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів, голова НРУ Василь Куйбіда та політв’язень радянських концтаборів Степан Хмара. […]