Руслана і 7 тисяч вболівальників встановили рекорд гучності

Українська співачка Руслана разом з сімома тисячами вболівальників встановили рекорд з гучності – 116 децибел!

Все відбувалося напередодні на площі Рози Люксембург у Харкові. І тривало три з половиною хвилини. Саме за цей час українці перекричали потужну аеродинамічну турбіну літака. Цей звуковий рекорд зафіксували фахівці Харківського авіаційного інституту. Таку потужність драйву не витримали навіть мікрофони. А техслужбі терміново довелося укріплювати діагональ сцени. Сама ж Руслана під час виконання пісні «Вайлд Денсес» взяла найвищу ноту.

В рамках Всеукраїнського туру «Вболівай з найкращими» організатори обиратимуть місто-переможця. Судитимуть за такими параметрами: масовість, частота, акустика, вік та синхронність дій людей.

Джерело: ICTV

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся "круглий стіл" на тему: "Вічні цінності суспільства – сім'я і дитина"

15 травня 2012 року у читальному залі Золочівської  центральної  районної  бібліотеки  відбувся “круглий стіл” на тему: “Вічні цінності суспільства – сім’я і дитина” за участю духовенства, представників освіти, медицини, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, сектору у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації, управління […]