Руки геть від котів

kitБританські дослідники категорично заборонили гладити котів. На думку вчених, будь-який дотик вганяє нещасних чотирилапих у депресію, йдеться в сюжеті ТСН.
“Навіть якщо кіт не показує вигляду, повірте, йому це не подобається! В організмі тварини виробляється гормон стресу – кортизон. Тож якщо справді любите свого чотирилапого – не торкайтеся його!”, – вимагає британський професор Деніел Мілз.
Скільки кішок вилили науковцеві душу, достеменно невідомо. А от посперечатися з такими висновками науковця готовий ледве не кожний власник пухнастика.
І не тільки власник. Котячі кафе нині відкривають по всьому світу. Поки відвідувачі чаюють, тварини в’ються під ногами, руками і ледь не сидять на голові. Вони вимагають людської уваги.
А от відеозвернення до людей Британської організації захисту котів застерігає: все – індивідуально. Пестити можна, але не варто при цьому втрачати обережність.
“Якщо кіт лягає перед вами животом догори – це означає, що він повністю вам довіряє. А людина одразу починає чіпати його руками. Тварина лякається, бо сприймає це як напад”, – пояснюють захисники тварин.
Вони ж нагадують, що якщо кіт зовсім не захоче ніжитися, він до рук просто не піде. Це, мовляв, і є справжній індикатор настрою тварини.
Раніше повідомлялося, що ветеринар воскресив кошеня після годинного прання в машинці.

Кореспондент ТСН
Людмила Бадалян


Залишити відповідь

Next Post

Про податок на додану вартість – на «гарячій лінії»

Нещодавно в Золочівській ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». З платниками податків спілкувалася начальник відділу контролю за декларуванням податку на додану вартість Заброцька Олена Ярославівна. Пропонуємо відповіді на найбільш актуальні запитання. Чи потрібно зареєструватися платником податку на додану вартість, якщо отримано суму поворотної […]