Рух дорогами Львівщини ускладнений через ожеледь

ожеледь

Увага рух дорогами Львова та Львівщини ускладнений через ожеледь! Про це “Золочів.нет” повідомили у Патрульній поліції Львівської області.

“Опади у вигляді дощу одразу замерзають на дорозі і утворюють крижану поверхню.

Ожеледь на дорогах суттєво впливає на безпеку дорожнього руху та є додатковим чинником, який може спричинити виникнення дорожньо-транспортних пригод та ускладнення для руху дорогами міста та області.

Під час ожеледі водіям транспорту необхідно бути максимально уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватись швидкісного режиму, відмовитись від ризикованих маневрувань. Завчасно плануйте маршрути поїздок, чи при можливості, взагалі відмовтесь від них на час негоди.

Пішоходам нагадуємо, при ожеледиці гальмівний шлях транспортних засобів збільшується у декілька разів. Під час переходу проїзної частини зважайте на складні погодні умови, будьте обачними та обережними, ні нехтуйте своїм життям та здоров’ям.

Патрульні виявляють ускладнені для руху ділянки, сповіщають відповідальні служби для усунення наслідків погоди, а також, допомагають водіям, які опинилися в скрутній ситуації.”

Будьте обережні на дорогах!