«Рукавичка» запрошує до оновленого магазину в Золочеві (відео)

rukavuchkaСьогодні у місті Золочів відкрили оновлену «Рукавичку». Магазин за адресою вул. Кармелюка, 12 отримав оновлений дизайн інтер’єру. Також змінилося планування торгового залу, який став просторішим та світлішим. Відтепер тут функціонує власна пекарня, тому окрім звичного асортименту в понад 5 тисяч найменувань, покупців порадують свіжий хліб та духмяні булочки. А також гарний вибір свіжого м’яса, овочів та фруктів, і звісно ж, зручне планування та приємна атмосфера для здійснення покупок.

Запрошуємо усіх завітати та оцінити позитивні зміни! Магазин працюватиме щодня з 8:00 до 22:00. Як і в кожній «Рукавичці», тут діють картки програми лояльності «Родина», які дозволять розраховуватись бонусами за покупки.

«Рукавичка» – для тебе, для родини, для України!

Нагадаємо, торгово-виробнича компанія «Львівхолод» – один з лідерів у галузі роздрібної торгівлі Західної України з більш ніж десятирічним досвідом роботи в рітейлі. За кількістю торгових точок посідає 5 місце у всеукраїнському рейтингу мереж. Компанії належить одна з найбільших у Західній Україні мережа магазинів самообслуговування «Рукавичка», виробничі потужності, лабораторія, власний логістичний центр. Як надійний партнер «Львівхолод» добре відомий у ділових та підприємницьких колах. Співпрацюючи з понад 500 постачальниками, торгові підрозділи компанії щоденно пропонують своїм покупцям широкий асортимент продукції найвищої якості за доступними цінами, а також понад 130 позицій під власною торговою маркою «Кухарочка».