Рух без перешкод

ditu Кожен день у житті дітей з особливими потребами наповнений прагненням пристосуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення, приносити радість собі та оточуючим. І незважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще та більш легше своє існування в суспільстві не залишає їх. Головне для них, що життя є і воно продовжується.

Саме тому директор Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Гураль Богдан Орестович запросив представників із ПО “Укрпротез” Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування i протезування. Підприємство займається виготовленням: протезно-ортопедичних виробів, засобів пересування для інвалідів, виробів медичного ditu2призначення, товарів народного споживання, виготовленням напівфабрикатів, що використовуються у протезно-ортопедичних виробах тощо. Спільно із працівниками Центру була організована показова зустріч з дітьми-інвалідами та їх батьками, на якій була представлена різноманітна продукція та детальний опис по використанню. Також на зустрічі був присутній лікар із заводу та медсестра Центру Борисяк Анна, які оглянувши дітей та поспілкувавшись з кожним із батьків дали індивідуальні рекомендації та поради. З метою повного забезпечення батьків всією необхідною номенклатурою виробів на підприємстві працює протезно-ортопедичний цех та цех ортопедичного взуття. На території заводу є магазин, де можна придбати товар. А також за додатковою інформацією можна звертатися в Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.


Ірина Кучер

Залишити відповідь

Next Post

Відбулося спільне засідання громадських рад по питанню культури (відео)

17 лютого 2015 року у райдержадміністрації відбулася спільна зустріч громадської ради при райдержадміністрації та Громадської ради при голові районної ради. Обговорено питання стану культури у Золочівському районі та репортаж телеканалу ZIK «Як вмирає культура у селах?». Для підтвердження чи спростування інформації було запрошено начальника відділу культури та туризму РДА Миколу […]