Підтримка розвитку соціального підприємництва

В рамках виконання проекту «Підтримка розвитку соціального підприємництва у Львівській області» та розробки стратегії його розвитку у Львівській області Центр соціального підприємництва і Сокальська агенція регіонального розвитку, Головне управління економіки та інвестицій облдержадміністрації, розпочали формування мережі організацій різних форм власності, які працюють у сфері соціального підприємництва, або яких ця тема цікавить на перспективу.

Як повідомила Ганна Костюк, директор Сокальської Агенції регіонального розвитку, створення мережі організацій, які зацікавлені у соціальному підприємництві у Львівської області, без сумніву, сприятиме збільшенню їх кількості та розширенню спектру їх діяльності. В процесі розбудови мережі здійснюватиметься обмін думками, ознайомлення із кращим досвідом у нас та з-за кордону як у форматі онлайн-форуму (http://www.agencija.sokal.lviv.ua/forum/), засідань «круглих столів», так і шляхом дискусій на сторінках періодичних видань.

Усі, хто зацікавлений у поглиблені своїх знань щодо соціального підприємництва, правового поля для такої діяльності,  а також бажає знайти партнерів та однодумців, може звертатись до Центру соціального підприємництва: м.Львів, вул. Й.Сліпого 7 (4 поверх, офіс 405) тел.2476255, або м. Сокаль, вул.Шептицького 44, тел.257 7-37-66, чи надсилати запитання, пропозиції на ел.пошту (sarr@bis.net.ua)

За матеріалами: ЛОДА

Залишити відповідь

Next Post

Святкування Дня поля

16 червня 2011 року голова районної ради Володимир Недзельський взяв участь у святкуванні  – Дня поля. Сьогодні цей захід проводився на базі ТОВ «Княжі лани» за участю німецької фірми «Лємке», з якою співпраця налагоджена впродовж 5 років. Голова  районної ради у своїй промові відмітив, що Золочівський район – сільськогосподарський, сільське населення […]