Ведеться розслідування щодо можливого втручання в діяльність голови Золочівського суду

Як ми повідомляли раніше, голова Золочівського районного суду Львівської області Володимир Сивак скаржився на втручання в його діяльність з боку міського голови міста Золочева. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-центрі Судової влади України.

Аби дізнатися більше ми зробили запит, щодо можливого втручання в діяльність голови Золочівського районного суду, у Золочівську місцеву прокуратуру. Керівник Золочівської місцевої прокуратури, старший радник юстиції Володимир Купецький повідомив наступне:

“27.04.2018 СВ Золочівського ВП ГУ НП у Львівській області відомості за вказаним Вами фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань із правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 376 КК України. У подальшому прокуратурою Львівської області визначено підслідність у вказаному кримінальному провадженні за СУ ГУ НП у Львівській області.

Відповідно до ч. 2 ст. 376 КК України за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачене покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або арешту на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років, у випадку якщо вину особи буде встановлено обвинувальним вироком суду, який набрав законної сили.

Коли завершиться досудове розслідування дізнаємося згодом.