Розпочинається найвизначніша подія – «Людина року Золочівщини-2011»

У кожному історичному проміжку часу народжуються свої герої, знаменитості або ті, хто вершить долю своєї матінки-землі. Було б зайвою тратою часу перераховувати, чий край славиться якими відомими іменами. Але не є зайвим бажання теперішнього покоління визнати і скласти дяку тим, хто своїм життєвим прикладом служить взірцем для інших,  душею і серцем віддані служінню землякам.

Історичні уроки показали, що нагороду можна випросити, але визнання потрібно заслужити. Саме визнання народом тих чи інших заслуг певних особистостей є цеглиною великої будови самобутності, геніальності кожного народу. Однією з таких “цеглин” є проведення у нашому місті й районі акції “Людина року”.

Мета програми – грандіозна й благородна. Але якою б вона не була, основа одна – визначити тих, чия творчість і діяльність додає сил і бажання до життя, запалює до праці тих, хто є достойним для прикладу прийдешнім поколінням.

Програма проекту «Людина року-2011» складається з трьох етапів: опитування і збір голосів, відданих за певних кандидатів, підбиття підсумків та нагородження номінантів.

Організатори цієї акції розраховують на підтримку небайдужих людей.
Основна робота на першому етапі буде виконуватись на інформаційному порталі «Золочів.нет» де незабаром проводитиметься опитування. Крім цього мешканці Золочівщини зможуть віддати свій голос за обраного номінанта в  авторизованій точці опитування— у магазині «Квест», що по вул. Героя України С. Бандери, 1. А також, хто має бажання добрим словом згадати тих, хто заслуговує на всенародне визнання і є жителем міста чи району, може заповнити анкету в спеціалізованій палатці в центрі міста, впродовж вихідних.

Підсумки будуть підбиті за кількістю отриманих голосів в кожній номінації. Чим більше голосів –у кандидата, тим більше шансів у нього стати “Людиною року”.
Фінішуватиме проект «Людина року Золочівщини» наприкінці 2011 року, відзначення номінантів проходитиме в грудні 2011 року.