Розпочинається активний фестивальний сезон

У Львові та області починається активний фестивальний сезон. Фестивальне літо у перший день червня відкрив Альфа-джаз фест із мега-зірками світового джазу.

Наступним найбільшим фестивалем мала б бути Форт-місія, яка традиційно відбувалася на фортах Першої світової війни біля польського кордону у селі Поповичі. Втім, цього року Форт місію несподівано скасували.

Це була погана новина, а добра полягає у тому, що прихильники Форт-місії таки зможуть пофестивалити на цій імпрезі, але із польського боку кордону. Мистецьке об’єднання Дзига обіцяє їм помогти туди потрапити. Засмутили і любителів фестивалю Славське-рок. Через новий стадіон у Славському великих концертів там проводити уже ніде, тому цього року організатори переносять рок-тусівку на Київщину у Канів.

Найближчий у часі фестиваль буде у самому Львові. 22 липня тут влаштують день єврейської культури LvivKlezFest! Бавити публіку обіцяють єврейським карнавалом, ярмарком, гала-концертом за участю музикантів з країн Європи. В останні дні липня у Нагуєвичах влаштують Франко Фест, який має показати Каменяра, як одного із найпрогресивніших українців. Літератора пропагуватимуть Тартак, Гайдамаки, Піккардійці, The Вйо та інші. Серпень потішить Підкаменем. На Бродівщині знову зберуться прихильники етнічної культури.

Серпень – це і час фестивалю “Захід”. Цьогоріч його місце – село Родатичі, Городоцького району. Там фестивальники підтвердять – українська культура не просто існує, а ще й динамічно розвивається. Піднімати культуру мають намір Ляпіс Трубецкой, Бумбокс, Брем Стокер, Анна та інші. А кому захотілося опинитися у Середньовіччі, їх чекатиме фестиваль Тустань – із 3 по 5 серпня. Тустань залишиться вірною своєму формату – у центрі уваги буде фортеця і її історія. У кожному дійстві зможуть взяти участь самі глядачі.

Вперше на Тустані буде кіномайданчик. Цьогоріч глядачам знову не відмовлять у насолоді – спостерігати за нічним штурмом фортеці та лазерним дійством, коли на скелях виросте замок із світла.

Окрім цього з  8 по 12 серпня відбудеться фестиваль «Підкамінь-2012».  Цього року етнофестиваль “Підкамінь-2012”  буде тривати 5 днів!  Організатори  продовжують тримати інтригу щодо остаточної програми вечірніх концертів фестивалю. Проте обіцяють, що буде цікаво!

За матеріалами: Головні новини Львова

Читайте також:

Чи буде фестиваль «Чисті Джерела Бугу?»

Eтнофестиваль “Підкамінь-2012″ відбудеться 8–12 серпня

Фестиваль «ЗАХІД» (2011 рік)

Залишити відповідь

Next Post

Електронні підручники для школярів будуть купувати батьки

Державне підприємство “Відкритий світ” орієнтовно в жовтні запустить пілотний проект з навчання школярів 7-х класів з 500 шкіл у різних областях на базі електронних підручників та спеціального навчального порталу. Про це повідомив глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами В’ячеслав Каськів. За його словами, зараз готується спільний наказ […]