Розпочинає роботу Золочівське бюро правової допомоги

buro_pravaУ Золочеві по вулиці Валова, 4 із 1 вересня 2016 року в повному режимі започатковує свою роботу Золочівське бюро правової допомоги.

Дане бюро правової допомоги є самостійним відділом місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Як розповіли фахівці бюро, директор Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іван Скочко та новопризначені працівники Золочівського бюро правової допомоги Оля Сагата та Степан Матейко,  можливість звернутися та отримати безоплатну правову допомогу мають: малозабезпечені особи; інваліди; діти сироти; особи, які претендують на статус біженця; ветерани війни в тому числі і АТО; особи, які мають особливі трудові заслуги перед батьківщиною; реабілітовані особи та ін.
директором Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іваном Скочко та новопризначеними працівниками Золочівського бюро правової допомоги Олею Сагатою та Степаном Матейко.

Детальніше дивіться у відео:

Залишити відповідь

Next Post

Привітання Надії Гупало із Днем Незалежності України

Директор Золочівського замку Надія Гупало від усього колективу музею вітає золочів’ян та гостей міста із 25-ю річницею Незалежності України. Поділіться цим у соцмережах: