Розпочався «Літературний Імпротеатр» в рамках літературного фестивалю для дітей «Дивокрай»

У Львові, Тернополі та Івано-Франківську, з 1 по 5 червня 2011 року, проходитиме Літературний фестиваль для дітей «Дивокрай» в рамках Щорічного Міжнародного симпозіуму «Література. Діти. Час.», організатором якого є Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва.

В рамках фестивалю, у Львові, 1, 3 і 5 червня, відбудеться презентація «Літературного Імпротеатру», метою якого є активізація творчого потенціалу дітей, пробудження в них інтересу до літератури, надання можливості спробувати свої сили в творенні театральних образів, спонукання до командної творчості і осмислення почутих і прочитаних літературних текстів за допомогою сцени.

Участь у дійстві можуть взяти всі охочі діти віком до 14 років.

Загалом планується проведення дійства за двома програмами. В першій з них учасникам буде дозволена часткова імпровізація (на основі твору сучасного українського письменника). А в другому – повна імпровізація (сценарій і вистава буде результатом спільної творчої праці в командах).

Розклад заходів «Літературного Імпротеатру»:

1 червня, парк Богдана Хмельницького:

12:00 – І програма, тривалість — 1 година;

16:00 – ІІ програма, тривалість — 1 година 30 хвилин;

3 червня, біля пам’ятника І.Франкові:

12:00 – І програма, тривалість — 1 година;

16:00 – ІІ програма, тривалість — 1 година 30 хв;

18:00 – Визначення команди-переможця

5 червня, Палац Мистецтв:

14:00 — виступ команди-переможця з власною виставою (під керівництвом Ярини Черняк) перед широкою аудиторією.

Координатор проекту: Ярина Черняк, (063) 837-29-63, litota.lviv@gmail.com – актор Голландської пересувної Академії мистецтва Перформенсу (Moving Academy for Performing Arts, Голландія), координатор перформенс-проектування фестивалю U.Rock 2011, член Ради Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва.

За матеріалами: ЛМР.

Next Post

Меморандум про співпрацю з Канадським бюро міжнародної освіти підпише Львівщина

За фінансової підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку у Львівській області, у межах «Проекту розробки та впровадження Публічної політики (PRISM), в Україні»розпочалося впровадження ініціативи «Розбудова спроможності Львівської обласної державної адміністрації, щодо надання якісних адміністративних послуг». Бенефіціаром ініціативи виступає Львівська обласна державна адміністрація. Метою Проекту PRISM є вдосконалення спроможності українських урядових інституцій формулювати, […]