Розпочався фестиваль «Золотий лев»

30 вересня у Львові розпочався Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев на вулиці». Фестиваль розпочався карнавальною ходою за участі театрів України, Польщі Чехії, Угорщини та Росії.

Близько сотні акторів у різнобарвних костюмах пройшли центральними вулицями міста і через площу Ринок, вул. Памва Беринди, проспект Свободи прийшли до Оперного театру. По дорозі до площі актори у костюмах королів і королев, у венеціанських масках, у костюмах ангелів та національних костюмах, актори на ходулях, клоуни та оркестр розважали львів’ян та гостей міста.

На площі перед Оперним театром проходить церемонія урочистого відкриття «Золотого лева на вулиці – 2011». Із початком «Золотого леву» акторів, музик та глядачів привітав листом міністр культури та туризму України, який називає його подією, що має своє неповторне обличчя на культурній мапі країни та начальник управління культури Львівської міської ради. Самі ж учасники привітали глядачів концертними номерами.

Сьогодні у межах фестивалю на площі Ринок відбудеться вистава «Художники» Празького театру «Brothers in trick», а на площі перед Оперним театром – вистава Євпаторійського театру «Шоу велетнів».

За матеріалами: ZAXID.NET

Залишити відповідь