Розпочався ремонт на ділянці автодороги Ясенів – Золочів (відео)

Дорога
Дорога Ясенів – Золочів

Розпочався ремонт на ділянці автодороги Ясенів – Золочів в межах програми Президента України «Велике будівництво». Про це повідомив у Фейсбук голова Золочівської РДА Василь Маркевич.

Роботи виконуються на ділянці дороги між населеними пунктами с. Підгірці, с. Грабово та с. Сасів.

“В межах ремонтних робіт заплановано: 🔹роботи із розпушення існуючого покриття; 🔹влаштувати основу з ЩПС; 🔹облаштувати асфальтобетонне покриття і встановити тротуари у с. Підгірці. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Онур Констукціон Інтернешнл» за рахунок коштів державного дорожнього фонду. Дякую Команда Максима Козицького за зважений підхід до відновлення транспортного сполучення в Золочівському районі!”, -повідомив Василь Маркевич.

Next Post

Запрошуємо в магазин взуття «Shoes.Zolochiv”

Ласкаво запрошуємо в магазин взуття «Shoes.Zolochiv”, у якому ви знайдете якісне взуття привезене з Європи. Розпродаж оригінального літнього жіночого взуття. Найпопулярніший бренд в магазині на сьогодні – Ecco. Також в наявності Timberland, Merrell, та б/у взуття у відмінному стані. Магазин знаходиться за адресою: вул.Шашкевича, 19 (навпроти Райффайзен банку).тел. +380 (98) […]