Розпочато роботу по складанню проекту бюджету Золочівщини на 2016 рік

zasidannjaУ фінансовому управлінні Золочівської райдержадміністрації відбулася скайп-нарада з департаментом фінансів 5 листопада 2015 року. За підсумками скайп-наради у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами фінансового управління та дано доручення, одне з яких це розпочати підготовчу роботу по складанню проекту бюджету на 2016 рік.

Також начальнику бюджетного відділу фінансового управління О. Навроцькій доручено:

– провести аналіз забезпеченості асигнуваннями на заробітну плату та енергоносії до кінця поточного року;

– підготувати листи головним розпорядникам коштів про подання заходів спрямованих на покриття дефіциту та асигнуваннях на заробітну плату на енергоносії.

Начальнику відділу доходів фінансового управління А. Кмицю доручено:

– провести аналіз використання коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенцій з обласного бюджету по реалізації проектів.

Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відзначили 204-ту річницю від Дня народження Маркіяна Шашкевича (відео)

6 листопада 2015 року у Золочеві відзначили 204-ту річницю від Дня народження Маркіяна Шашкевича. Священники відслужили панахиду. Перед громадою слово мали о. Михайло Сукмановський, методист Золочівського РНД, ведуча Марія Квас, голова Золочівськаої РДА Володимир Недзельський, народний поет Іван Стець із села Гончарівка та ін. Відбулося покладання квітів до пам’ятника Маркіяну […]