Розпочато ремонт дороги на об’їзній міста Золочева (відео)

doroga2 листопада розпочато ремонт автомобільної дороги на об’їзній міста Золочева. Рух транспорту на цій ділянці автомобільної дороги здійснюється однією смугою, – про це інформує служба автомобільних доріг у Львівській області.

На даній ділянці передбачено відновлення та зміцнення дорожньої основи методом холодного ресайклінгу з подальшим влаштуванням дорожнього покриття асфальтобетоном.
За підсумками відкритих торгів між службою автомобільних доріг у Львівській області та підрядною організацією 21 жовтня 2014 року укладено угоду на виконання робіт. Повна вартість ремонту даної ділянки понад 28 млн. грн. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі ЛОДА.


Залишити відповідь

Next Post

Військові літаки РФ вже 100 разів вторгалися на територію країн НАТО

Війська НАТО цього року вже більше 100 разів перехоплювали російські військові літаки, що вторгалися у повітряний простір держав-членів альянсу. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в Брюсселі, під час спільного брифінгу з високим представником Європейського союзу із зовнішньої та безпекової політики Федерікою Могеріні. Столтенберг визнав, що останнім часом […]