Із Гавареччини розпочато проект «Мандруймо Львівщиною разом»

Управлінням розвитку туризму та курортів Львівської ОДА за ініціативи Громадської організації «Галицькі оселі» розпочало проект «Мандруймо Львівщиною разом».
Свій початок проект бере з відвідин села  Золочівського району Гавареччина, де спадкові гончарі творять справжні дива – з мокрого згустку глини за якусь мить виростає мистецький витвір. Це єдине збережене село, де за такою технологією виготовляють чорнодимну кераміку. Народний майстер Іван (перейняв цей фах від діда) показав майстер-клас з виготовлення виробу та розповів секрети технології, які забезпечують належне проходження всього процесу виготовлення виробу.

Даний проект передбачає створення умов для якісного розвитку внутрішнього туризму, промоції колоритності, унікальності, харизматичності туристичних осередків регіону, забезпечення нових ринків попиту для середовища народних майстрів, розкриття самобутності та гостинності мешканців Львівщини і включає низку виїздів до найбільш атракційних туристичних об’єктів та місць області, покази майстер-класів з народного промислу (лозоплетіння, гончарства, ткацтва, вишивання, іграшкотворення тощо).

За матеріалами: ЛОДА.

Залишити відповідь

Next Post

Відбулась нарада з представниками ДПІМ "Містопроект"

21 червня 2011року в кабінеті заступника міського голови відбулась нарада з представниками ДПІМ “Містопроект” щодо подальших кроків у розробці проектно-кошторисної документації по Золочівському міському комунальному ринку та генеральному плану м. Золочева. У нараді прийняли участь: від міської ради – Б.Рибаха, Д.Колодка, П.Шумляк, І.Білас, Р.Барчук, І.Гуменний від проектної організації – Ю.Столяров, […]