Розпочато підготовку військовослужбовців у навчальному центрі внутрішніх військ МВС України

У Навчальному центрі розпочалась підготовка військовослужбовців військової служби за контрактом за базовим та вищим рівнем навчання.

До Навчального центру внутрішніх військ МВС України прибули понад півтори сотні військовослужбовці військової служби за контрактом зі всієї України для підвищення своєї професійної майстерності та набуття нових знань і навичок.

Традиційно розпочалося навчання з урочистого мітингу. Під час якого Начальник Навчального центру полковник Костянтин Плетко привітав новоприбулих військовослужбовців і побажав їм успішного навчання.

Також відбулась зустріч із командуванням Навчального центру, на якій військовослужбовці мали можливість познайомитись ближче із штатом управління частини, вирішити проблемні питання та отримати детальну інформацію про своє подальше навчання та побут.

Навчання здійснюватиметься за базовим та вищим рівнем підготовки. Підготовка військовослужбовців  за базовим рівнем передбачає в подальшому їх призначення на посади штатної категорії “старшина”. Вищий рівень дає можливість військовослужбовцями старшинського складу підвищити кваліфікацію,  розширювати і поглиблювати раніше здобуті знання і в майбутньому бути призначеним на посади штатної категорії “старший прапорщик”.

Протягом двадцяти п’яти днів військовослужбовці будуть поглиблювати свої знання зі спеціальної, фізичної, вогневої підготовки, Статутів Збройних сил України. А після закінчення курсів будуть направленні до своїх військових частин для подальшого проходження служби.

Нагадаємо, згідно Наказу командувача внутрішніх військ МВС України від 22.09.2011 № 408 «Про організацію навчального процесу в навчальному центрі внутрішніх військ МВС України» у Навчальному центрі на спеціальних курсах здійснюється підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації військовослужбовців військової служби за контрактом, що передбачає навчання за всіма спеціальностями та різними рівнями навчання.

 Дмитро Жмовка

Залишити відповідь

Next Post

Цього року відзначатимуть 100-річчя «Пласту»

Святкування відбуватимуться 28-29 квітня. «Очікуємо до 1 200 осіб, які візьмуть участь у ці два дні, можливо більше», – розповіда Ярина Вдовичин, прес-секретар Львівського осередку «Пласт». «Це захід крайового рівня. З’їжджатимуться представники зі всієї України, також запрошено гостей з-за кордону. Пластуни з Америки написали, що хочуть приїхати, але це дорога […]
Золочів.нет