Розпочато купальний сезон

Вода – чудодійний засіб оздоровлення організму. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але купання – це не лише відпочинок, але й певна небезпека. Аналіз статистичних даних свідчить, що причиною загибелі людей на воді є не стільки незнання правил поведінки, скільки нехтування ними.

Після тривалого перебування на сонці не пірнайте у воду з розбігу, заходьте поступово. Різка зміна температури дуже небезпечна для людського організму. Купатись потрібно на пляжах у місцях колективного відпочинку, де є необхідні засоби для надання допомоги потерпілим, та й коли поруч з вами багато людей.

Якщо ви у воді відчуваєте, що втрачаєте сили, або тіло зводить судома, чи ви побачили потопаючого, а самі не вмієте плавати – не соромтесь, кличте на допомогу.

Пірнати можна лише там, де є достатня для цього глибина, прозора вода, рівне дно. Не пірнайте у мілких, темних та невідомих місцях, особливо з розбігу, вниз головою.

Категорично забороняється:

– заходити у воду в нетверезому стані;

– запливати за територію пляжу, яка огороджена буйками;

– підпливати до суден і моторних човнів, що рухаються, стрибати у воду з плавзасобів, споруд, предметів, які для цього не призначені;

– використовувати для плавання надувні матраци, подушки, автомобільні камери, дошки, несправні човни;

– допускати у воді ігри з хапанням за руки та ноги;

– подавати фальшиві сигнали біди;

– засмічувати воду та берег;

– тим, хто не вміє плавати, заходити у воду глибше, ніж по пояс;

– залишати дітей біля води без нагляду;

Перш ніж зайти у воду, подумайте: чи це вам піде на користь, чи на шкоду. Не беріть з собою на пляж спиртні напої. Запам’ятайте: алкоголь і вода – несумісні речі.

Сектор з питань надзвичайних ситуацій Золочівської районної державної адміністрації Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Відбудеться прийом громадян першим заступником голови Львівської обласної ради

Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015 – 2016 роках, затвердженого розпорядженням голови ЛОР № 1547 від 11.12.2015 року, у четвер 2 червня 2016 року з 11.00 год. до 15.00 год. в приміщенні адмінбудинку районної ради (3-ій поверх каб. […]