Розпочато фінансування лютневих пенсій

Управлінням Пенсійного фонду України в Золочівському районі з 02.02.2016 року розпочато фінансування лютневих пенсій згідно Графіка поденного фінансування виплати пенсій та грошової допомоги, погодженого на поточний місяць. Ресурсне забезпечення видатків Фонду здійснюється за рахунок визначених джерел надходжень та коштів Державного бюджету України. Потреба коштів на лютий 2016 року складає 26,952 млн.грн.
Згідно статті 47 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа. Пенсійний фондом запроваджено щоденне фінансування пенсій з 4 по 25 число.

Начальник управління І.Питльована

Залишити відповідь

Next Post

Про подання звітності с/г товаровиробниками - платниками єдиного податку

Золочівська ОДПІ повідомляє, що сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за 2015 рік дорівнює або перевищує 75 відсотків, та мають у власності, оренді сільськогосподарські угіддя та/або землі водного фонду внутрішніх водойм (озера, ставки та водосховища), мають право на набуття статусу платника єдиного податку четвертої групи у 2016 році. Для […]