Розпочато фінансування листопадових пенсій

pensjneУправлінням Пенсійного фонду України в Золочівському районі з 02.11.2015 року розпочато фінансування листопадових пенсій згідно Графіка поденного фінансування виплати пенсій та грошової допомоги, погодженого на поточний місяць. Ресурсне забезпечення видатків Фонду здійснюється за рахунок визначених джерел надходжень та коштів Державного бюджету України. Потреба коштів на листопад 2015 року складає 27,023 млн.грн.
Згідно статті 47 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа. Пенсійний фондом запроваджено щоденне фінансування пенсій з 4 по 25 число.

Начальник управління І.Питльована

Залишити відповідь

Next Post

Зміни законодавства щодо звернення громадян

Золочівська ОДПІ повідомляє, що з 28.10.2015 набрала чинності нова редакція статті 5 Закону України «Про звернення громадян», згідно з якою: звернення адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань; […]