Розпочалося Євробачення

19 травня у Євроклубі відбулось офіційне відкриття 57-го пісенного конкурсу .

Усі делегації “Євробачення-2012” пройшли червоною доріжкою, розмовляючи з представниками ЗМІ та позуючи фотокореспондентам. Вищезазначений процес тривав довше, ніж було заплановано. Тому сама вечірка-відкриття почалась із деяким запізненням.

Спершу до всіх присутніх звернувся керівник конкурсу Ян Ола Санд, який привітав гостей з офіційним відкриттям Євробачення та побажав успіхів конкурсантам.

Концертну програму відкрили ведучі Євробачення Лейла Алієва і Наргіз Бірк-Петерсен. Перед гостями Євроклубу окрім учасників цьогорічного пісенного конкурсу виступили переможці “Євробачення – 2011” Ельдар Гасимов і Нігяр Джамал, а також тріумфатор “Євробачення-2009” Олександр Рибак.

Нагадаємо, що Україну  на Євробаченні презентуватиме співачка Гайтана, яка фінальному концерті національного відбору на “Євробачення – 2012″ перемогу здобула Гайтана з піснею Be my guest.
За матеріалами: teleprostir.com

Залишити відповідь

Next Post

Чи замовкне «Брехунець» навічно?

Цього року “брехунці” можуть замовкнути навічно. З’явилася інформація, що “Укртелеком” планує припинити трансляцію програм Національного радіо провідникової мережі. Ця послуга не потрапила у список обов’язкових і є збитковою для провайдера. «Брехунець» для багатьох українських селян залишається єдиним вікном у світ. Самотні бабусі у містах залюбки його слухають. Та й чимало […]