Розпочалися жнива

znuvaСтаном на 2 липня 2013 року за всіма категоріями господарств у Львівській області зібрано зернових культур –  646 га,  намолочено – 2366 тонн зернових, урожайність – 36,6  ц/га.

Розпочато збір жнив в шести районах області – Бродівському, Буському, Золочівському, Жовківському, Сокальському, Радехівському районах. Про це  повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Зазначимо, 2 липня   в Інституті сільського господарства Карпатського регіону НААН України відбувся  теоретично-практичний семінар-нарада «День поля» з питань особливості вирощування та збирання зернових та олійних культур у 2013 році.

Залишити відповідь

Next Post

Розпочато капітальний ремонт турнікетів та пішохідного переходу через річку Млинівка на вул. В.Чорновола

З перших днів липня 2013 року будівельним підприємством ТзОВ «Золочів-агробуд» (Барабаш Й.П.) розпочато капітальний ремонт турнікетів та пішохідного переходу через річку Млинівка на вул. В.Чорновола, поряд із територією музею – заповідника «Золочівський замок». Про це “Золочів.нет” повідомив секретар міської ради, свободівець,  Дмитро Колодка. Нагадаємо, що відповідно до рішення 39 сесії […]