Розпочалася підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання

Розпочалася підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання для абітурієнтів 2012 року.  Про це у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України підписані відповідні накази.

У наказі “Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році” йдеться про наступне:

  1. Провести в 2012 році зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.
  2. Установити, що в 2012 році результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарного спрямувань).

3.  Українському центру оцінювання якості освіти (Зайцева І. П.):

3.1.    Забезпечити розроблення та укладення тестів з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

3.2.    Здійснити переклад тестів з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

3.3.    Провести роз’яснювальну роботу серед громадськості щодо порядку проведення в 2012 році зовнішнього незалежного оцінювання.

3.4.    Подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  1. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) під час формування пропозицій щодо фінансування в 2012 році бюджетної програми 2201470 «Здійснення зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами» передбачити видатки на проведення зовнішнього незалежного оцінювання в повному обсязі.
  2. Адміністративно-господарському департаменту (Ворошиловський О. В.) у встановленому порядку зробити відмітку в архівних справах.
    1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
    2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

За матеріалами: mon.gov.ua

Залишити відповідь

Next Post

Можливі заморозки на Львівщині...

13-14 жовтня Львівщина перебуватиме в тиловій частині циклонічної депресії над центральною частиною Європейської Росії та під впливом висотної улоговини. Очікуються невеликі опади у вигляді дощу, подекуди з мокрим снігом. В нічні та ранкові години на окремих ділянках доріг ожеледиця. Температура повітря вночі становитиме 2 – 7 градусів тепла, місцями 0 […]