Розмітку на дорогах Золочева зробили за кошти спонсорів (відео)

dorogaЗолочів продовжує відроджуватися. Вперше за багато років на дорогах Золочева зроблено розмітку. Це зроблено задля того, щоб водій у будь-якій ситуації, за будь-яких погодних умов міг добре орієнтуватися на дорозі . Детальніше про це “Золочів.нет” розповів заступник міського голови Золочева Богдан Рибаха.

“Хочу зазначити, що знакове господарство міста знаходиться не в належному стані на сьогоднішній день, тому що протягом багатьох років не проводилось ні ремонти, ні відновлення дорожніх знаків, а також і дорожні розмітки на цих основних магістральних вулицях. Через це ми, десь змогли, за рахунок спонсорських коштів придбати дорожні знаки, які будуть в короткий термін встановленні. Нам вдалося зробити дорожню розмітку на основних магістралях вулицях. На придбання фарби для нанесення дорожньої розмітки надали фінансову допомогу підприємці Олександр Тютін та Йосип Барабаш. Окрім цього долучився  керівник державної інспекції Держбудконтролю Михайло Сірків, який допоміг нам організувати спеціальну дорожню техніку, яка нанесла дорожню розмітку. Це говорить проте, що є люди, які розуміють потребу в цьому і завдяки їм змогли виконати ряд таких робіт, які забезпечують безпеку руху на наших міських комунальних дорогах міста Золочева.” –  розповів Богдан Рибаха.

Залишити відповідь

Next Post

Відзначення 1025-ї річниці з Дня хрещення Київської Русі

21 липня 2013 року, у неділю,  0 16 годині, у місті Золочеві на площі Незалежності (біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу) відбудуться заходи з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі. Довідка: Хрещення Русі — процес прийняття і поширення християнства у Київській Русі. Ключова подія — масове хрещення у 988 році мешканців Києва, а […]