РосЗМІ: “Гіві” замовили двоє політиків – Зорян і Шкіряк

Українська правда пише, що російський телеканал “Росія 24” заявляє, що вбивство бойовика “Гіві” замовили “два представники українського істеблішменту” – Зорян і Шкіряк, а виконавцями називає людей “такого собі Яроша”.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу про вбивство “Гіві”. При цьому журналіст телеканалу вважає, що радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк – це дві різні людини: Зорян (журналіст вимовляє з наголосом на о – ред.) і Шкіряк.

“Зараз називають два прізвища: це Зорян і Шкіряк, представники українського істеблішменту, що вони могли бути замовниками цього злочину. А зараз тривають суперечки про те, хто ж міг бути виконавцем”, – сказав журналіст.

Після чого в кадрі з’являється бойовик, так званий “міністр оборони ДНР” Володимир Кононов, який виконавцем абсолютно несподівано називає “Правий сектор”.

“Подзвонив такий собі Ярош і сказав, що це зробили його побратими. Запропонував нам здатися”, – заявив бойовик.

Зорян Шкіряк уже відреагував на цей сюжет: “Геніально! Жесть! Мене тепер двоє, аж страшно”.

Джерело: Українська правда.

Залишити відповідь

Next Post

Надзвичайні новини Золочівщини | 10.02.2017

У цьому випуску програми “Надзвичайні новини Золочівщини” дивіться про таке: На гачок аферистів потрапила 75-річна мешканка Золочева; Чоловік перерахував кошти за автозапчастини, котрих так і не отримав; Працівники Золочівського відділу поліції виявили викрадений у Тернополі автомобіль; Протягом 9 лютого у Золочеві відбулося 3 дорожньо-транспортних пригоди. На гачок аферистів потрапила 75-річна […]