Російські терористи вдарили по Харкову керованими авіабомбами: є загиблі (відео)

Харків

Російські терористи знову вдарили по Харкову керованими авіабомбами. На жаль, є влучання в житловий будинок, про це повідомив Президент Володимир Зеленський.

“Розбір завалів триває. На місці всі необхідні служби. Станом на зараз відомо про 19 поранених і трьох загиблих. Мої співчуття всім, хто втратив рідних і близьких.
Цей російський терор керованими авіабомбами має бути зупинений і може бути зупинений. Потрібні сильні рішення партнерів, щоб ми могли знищувати російських терористів та російську бойову авіацію там, де вони є.
Ми вже довели, що захистити людей і життя від ракетного терору реально, зокрема очищенням прикордонних районів від пускових установок терористів. Потрібно захистити й від бомб. Потрібна ця рішучість.
Дякую всім, хто допомагає Україні захищати життя!”, – повідомив Володимир Зеленський.

За даними Офісу Генпрокурора, станом на 20:20 кількість постраждалих внаслідок атаки по Харкову зросла до 52 людей.

Next Post

Вітання для Ольги Гнатишин

Дорогу Ольгу Гнатишин вітають з ювілеєм кума Ірина з сім’єю та похресник Тарас.З днем народження вітаємМи від щирої душі!Хай життя здається раємНе на небі, на землі.Хай вдаються усі плани,І здійсняться мрії всі.Хай на серці буде гарноІ спокійно на душі.Сонце завжди най зігрієСвоїм радісним теплом.Хай пливуть усі надіїПо ріці життя човном. […]