Росія отямилась, але метеорит не знайшли (відео)

meteorytУ Росії в неділю триває долання наслідків вибуху метеорита над кількома регіонами на сході Уралу, що стався вранці в п’ятницю і ударною хвилею повибивав вікна в багатьох будівлях.

Головний обсяг рятувальних робіт – збирання і розподіл теплих речей та їжі для потерпілих від втрати вікон у морозну погоду, а також заміна вибитих шибок.

Також перевіряють стабільність будов, які могли бути пошкоджені ударною хвилею. Під час самого вибуху була частково зруйнована принаймні одна будівля, склад одного з заводів у місті Челябінську.

Тим часом іще в суботу припинили пошуки уламків метеорита, які не дали ніяких результатів.

Зокрема, аквалангісти не виявили нічого в одному з гаданих місць падіння уламка, на дні озера Чебаркуль біля однойменного міста Челябінської області, де у кризі з’явилася кількаметрова кругла ополонка.

Метеорит, як вважають, залізний, вагою близько 10 тонн, вибухнув у повітрі на висоті приблизно 40 кілометрів, не долетівши до землі.

Вибух, силу якого порівнюють із десятьма такими атомними бомбами, яка була підірвана 1945 року в японській Хіросімі, спричинив потужну ударну хвилю.

Унаслідок вибуху потерпіли загалом майже 1 тисяча 200 людей, переважно порізані скалками з вибитих шибок. Майже 50 людей довелося шпиталізувати.

Радіо свобода,

fakty.ictv.ua

Залишити відповідь

Next Post

”KAYABA тиждень” продовжується!

Магазин автозапчастин “Автогурт” продовжує акцію ”KAYABA тиждень”.  Амортизатори бренду KAYABA до будь-яких автомобілів можна  придбати за надзвичайно низькими цінами! Окрім цього, при покупці запчастин на суму від 200 грн. щітка у подарунок. Завітати у магазин “Автогурт” Ви можете за адресою:  вул. Героя України С. Бандери, 7 (колишній магазин “АБЦ”).  тел.: 067- […]