Російські війська у Придністров’ї опинились у блокаді

prudnistrovjaУ Держдумі РФ не знають, що робити з Придністров’ям після закриття Києвом військового транзиту. Пише 5 канал.

Після денонсації Україною договору з РФ про транзит військ у Придністров’я, в Держдумі не знають, як тепер утримувати окупаційний контингент на території невизнаної республіки. Про це заявив глава комітету парламенту РФ з оборони Володимир Комоєдов, передає Inforesist.

“Якщо, звичайно, поглянути на карту, то неможливо оминути географію, якщо закрита територія, що по повітрю, що по суші”, – сказав посадовець.

При цьому Камоєдов запевнив, що Росія в будь-якому випадку “не кине” Придністров’я. “Як тепер діяти – треба думати, шукати шляхи. Ми Придністров’я і Молдавію не повинні кидати”, – заявив він, та висловив сподівання, що Росії вистачить “толерантності на даному етапі”.

Нагадаємо, сьогодні, 21 травня, Верховна Рада розірвала низку угод з Москвою про військове співробітництво, в тому числі – про транзит військ по території України.

Джерело: 5 канал.


Залишити відповідь

Next Post

Оголошується конкурс на заміщення посади

Золочівська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Центральна районна аптека» Золочівської районної ради Львівської області. Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення (по 20 червня 2015 року включно) за адресою: м. Золочів, вул. Чорновола, 3 каб. 311, з […]