Росіяни втекли зі Зміїного 

Міністерство оборони України повідомляє:

“Не витримавши вогню наших артилерійських, ракетних та авіаційних ударів, окупанти залишили острів Зміїний, – Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine генерал Валерій Залужний.

“Дякую захисникам Одещини, які вжили максимальних заходів для звільнення стратегічно важливої ділянки нашої території. Низький уклін конструкторам та виробникам української самохідної гаубиці “Богдана”, яка відіграла важливу роль у звільненні острова. Подяка іноземним партнерам за надані засоби ураження. Дякую всім, хто допомагає боронити кожний метр української землі і вірить у Збройні Сили України, – зазначив він.

В совою чергу рашисти пояснили свою втечу, що нібито це “як жест доброї волі” та “завершили виконання завдань на острові Зміїному”.

Генеральний штаб ЗСУ  повідомив:

“Один зі стимулів “жестів доброї волі” російської федерації – українська САУ “Богдана” калібром 155 мм”.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак повідомив:

“⚡️На росії кажуть про буцімто виведення військ з острову Зміїний і подають це як «жест доброї волі». Мовляв, росія так не перешкоджає гуманітарним коридорам для вивезення українського зерна. Але все це – суцільний фейк. По-перше, ЗСУ вибили росіян з острова Зміїний. По-друге, росіяни обстрілюють склади із нашим зерном. Вранці був обстріляний склад у Дніпропетровській області. росія продовжує провокувати продовольчу кризу і брехати. Вони як і раніше блокують наші порти та знищують зерно. Їм потрібен світовий Голодомор”.

Next Post

Дударик презентував першу пісню нового проєкту «Друзі з фронту»

Національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» презентувала пісню у рамках нового проєкту «Друзі з фронту». Про це повідомив керівник Дударика, диригент, заслужений діяч мистецтв України Дмитро Кацал. За його словами, військовослужбовець-Дударик Орест Рись, перебуваючи на реабілітації у Львові, навідався до хористів із пропозицією записати одну із пісень для підняття бойового […]
Золочів.нет