росія завдала масованого удару по Україні: що відомо

Львів. За даними Львівської ОВА, через ракетний удар у Львові одна людина загинула. Кількість постраждалих у Львові зросла до 15…

Харків — у місті 1 загиблий, 9 поранених. Вибуховою хвилею пошкоджена будівля медзакладу, на території сталася пожежа. Жоден з пацієнтів чи медперсоналу не постраждав.

Дніпро — суттєво пошкоджено будівлю медзакладу. Усі пацієнти і медперсонал встигли перейти в укриття. У Дніпрі пошкоджені ТЦ ,приватна оселя, 6-поверхова будівля, пологовий будинок – ОВА Масштабні руйнування, 5 загиблих і 20 поранених, – повідомляє прокуратура.

Одеса — внаслідок влучання у будівлю школи є 7 постраждалих, серед них 1 дитина. Одна людина загинула.

Запоріжжя — Станом на 9:00 є 10 постраждалих, двоє з них у важкому стані. Під завалами однієї з будівель лишаються люди. У Запоріжжі через ранковий ракетний удар загинула жінка, — очільник ОВА Малашко Окупанти вдарили по кількох підприємствах міста. Одна з ракет влучила по відкритій місцевості, ще одна зруйнувала приватний будинок. Вибуховою хвилею та уламками пошкоджено багатоповерхівки в одному з районів міст. Під завалами однієї з будівель можуть знаходитися люди.

Київ — Уточнення наслідків ракетного удару по столиці, – КМДА. На цю хвилину виявлено 2-х загиблих та 18-ть поранених.

Next Post

Приблизно 110 ракет було випущено росією по Україні - Президент

Приблизно 110 ракет було випущено по Україні, більшу частину збито, повідомив Президент. “Пологовий будинок, навчальні заклади, торговельний центр, багатоповерхівки та приватні будинки, комерційний склад, паркувальний майданчик. Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя й інші наші міста. Сьогодні Росія била майже всім, що має у своєму арсеналі: «кинджали», С-300, крилаті ракети, […]