Другі роковини за Віталієм Бахуром

В ніч на 14 червня 2014 року терористи збили військово-транспортний літак Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76. За даними Міноборони, літак перевозив особовий склад для ротації. На борту літака, окрім 9 членів екіпажу, перебували 40 військовослужбовців. Усі вони загинули.

У збитому ІЛ-76 загинули військові з кількох областей України і серед них був і наш земляк Віталій Бахур, bahur71989 року народження, зі села Зозулі, що на Золочівщині. Віталій навчався в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Після закінчення отримав направлення на службу в Дніпропетровську область. Віталій Бахур заступник командира батареї-інструктор з ПДП, старший лейтенант. У нього залишилася маленька донечка і дружина.

20 червня 2014 року  Президент нагородив загиблого Віталія Бахура орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

26 липня 2014 року із Віталієм Бахуром прийшли попрощатися кілька тисяч людей. Похований Герой у селі Зозулі.

На стіні Зозулівської школи  встановили меморіальну дошку із написом: “Тут навчався Бахур Віталій Володимирович, 2 липня 1989 року народження. Загинув за Україну 14 червня 2014 року”.

26 травня  2015 року у Зозулівському НВК відбулася презентація книги «Заради життя» присвяченої пам’яті Віталія Бахура та полеглих Героїв АТО із Золочівщини.

Вічна пам’ять Героям…