3 березня роковини за Михайлом Бекерським

Агресор лютує – воює,
Знищить хоче країну мою.
Не дозволю, моя люба мамо,
Захищу Україну свою.
А якщо не судилось вернутись –
На долю Ти не нарікай
Пам’ятай, що маєш молитись
І могилу мою доглядай…

bekerskyБекерський Михайло Петрович народився 1981 року в селі Розворяни, що на Золочівщині в сім’ї Михайла-Петра та Надії-Анастасії Бекерських.
Зростав і виховувався Михайло разом із своїми батьками, а також з своїми сестрами Бекерською (Сотник) Оксаною та Бекерською (Ковальчук) Катериною.
У 1988 році був зарахований у перший клас Розворянської ЗОШ І-ІІ ступенів де і у 1996 році отримав свідоцтво про освіту.
Після закінчення школи вступив у Львівський будівельний технікум, у якому навчався по 2000 рік, та здобув середню спеціальну освіту.
Згодом , з 19.04.2000 р. по 14.11 2001 р. Золочівським РВК був призваний на військову службу у Збройні сили України. Службу проходив у м.Золочів (підрозділ 1 р.р. частина А-1623 на посаді майстра).
У 2004 році одружився із Бекерською Русланою Миронівною.
Завершивши службу працював у ТзоВ «Юрок Плюс» – Львівський шкіряний завод. Пізніше працював у ТзоВ «Світ скла».
У грудні 2014 року виявив бажання піти добровольцем у зону АТО та у зв’язку із станом здоров’я матері-утримався…
27.01.2015 року Золочівсько–Перемишлянським ОРВК був мобілізований для проходження військової перепідготовки для відправлення в зону бойових дій в смт. Десна у в/ч В0962 в Чернігівської області, Козелецького району.
І хоча Михайло не дійшов до цієї лінії пекельного вогню, але його бажання і сили були на багато сильнішими і не зменшували великої відповідальності, яку він поклав на себе за життя, щоб йти обороняти свою землю.

3 березня 2015 року сталося так, що серце його зупинилося швидше…
Багато планів було у нього, здавалося, ще жити і жити, виховувати прекрасних діточок Анастасійку (2006 р.н.),та Назарчика (2010р.н.), піклуватися про дружину Руслану.
У цей важкий час ми в скорботі серця, з жалем згадуємо і пам’ятаємо його.
Кожен, хто загинув заслуговує Вічної пам’яті і шани, адже вони із глибоким почуттям патріотизму, відданості, любов’ю захищають нашу землю від ворогів.
Тому, вшановуючи пам’ять захисників нашої Батьківщини, нехай всім тим, хто в здоров’ї перебувають на кордоні війни, у війську, йдуть і вступають у ці лави війни, стараються бути оборонцями, Господь подасть кріпость, витримку в благоденствії і щасті повертатись здоровими і щасливими до своїх домівок, до своїх родин і продовжувати творити вже МИРНЕ життя на нашій Україні.
Всім тим, хто відійшли, нехай Господь подасть Вічну та Світлу пам’ять в серці.

Надія Бекерська
мама загиблого бійця АТО

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Одарченко Наталії Йосипівни

Одарченко Наталію Йосипівну вітає з ювілеєм родина і друзі. Хай щастя та мир зігрівають оселю і грає здоров’я, як добре вино. Будьте завжди щасливі й веселі, Життя бережіть, бо єдине воно. Нехай Вам завжди усміхається доля, Несуть тільки радість з собою роки, Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи, Збудуться […]