«Родинне дерево» колядує

24 січня члени організації «Родинне дерево» та симпатики зібралися на спільну коляду.
Коляда, без сумніву, завжди об`єднує. Саме цього зараз потребує Україна найбільше. Тому після засівання ведуча вечора Леся Сидорович запропонувала хвилиною мовчання вшанувати тих, хто віддав життя за незалежність нашої країни. Після цього цілком доречною була коляда «Сумний святий вечір».
Вчасно завітав і вертеп, який організувала Наталія Олійник. Сучасна тематика гармонійно наклалася на традиційний сюжет і діти чудово представили всім відому історію.
А далі полилися сакральні мелодії наших предків одна за одною, прославляючи народження Ісуса Христа та величаючи Бога. Охочі могли придбати смачні пампухи з маком, цілющу цибулю чи корисні горіх на різдвяному ярмарку. Численні конкурси та розваги не давали нудьгувати в перервах, коли треба було трохи перевести дух.
Дуже сподобався усім конкурс, у якому чоловіки ліпили вареники. Як же майстерно вони це робили! І несила була повірити, що дехто саме сьогодні зліпив свій перший кулінарний витвір.
Чимало гарних речей зробили гості цього свята самотужки, зокрема ляльки-мотанки на пляшках і креативні листівки. Ці витвори продали на благодійному аукціоні, а отримані кошти – 2330 гривень – буде передано на лікування Василини Ярмоли.
Упевнена, чудовий настрій і незабутні враження ще довго будуть нагадувати усім, що українці вміють зберігати традиції наших дідів. На завершення Леся Сидорович прочитала свою поезію.


Якби мій дідо був посеред нас,
То він би плакав, як мала дитина.
Що ми сьогодні – як сім`я єдина,
Що вже настав отой єднання час.
В його очах могли б ми прочитати:
І «Віслу» пережив, і роки скрути,
А рідні гори все ж не міг забути.
І ми про це повинні пам`ятати.
Якби бабуня бачити могла,
Як ми разом отут гуртом зібрались,
Як приязно усіх гостей вітали,
Вона б також сльозину пролила.
І холмщаки, і лемки, і надсянці –
Ми тут свої, а не якісь вигнанці.
До нас у гості йдуть колядувати –
«Родинне дерево» уміє святкувати!

Член організації «Родинне дерево»
Леся Сидорович

Залишити відповідь

Next Post

Навчання та перевірка знань з охорони праці на підприємстві

Відповідно до ст.18 Закону України «Про охорону праці» працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи повинні проходити навчання з питань охорони праці. Перевірка знань працівників здійснюється комісією з перевірки знань з питань охорони праці підприємства, члени якої обов’язково мають пройти навчання та перевірку знань у галузевих навчальних […]