Робота пришкільного табору “Сонечко” Вороняцької школи

Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів у літній період з 27 травня по 11 червня 2013 року створила умови для організації літнього відпочинку учнів 1-8, 10 класів. Педагогічний колектив школи доклав усіх можливих зусиль максимального охоплення учнів активними формами відпочинку.
Для роботи табору були надані ігрові кімнати, спортивний та читальний зали школи, бібліотека, спортивний майданчик на вулиці.
Назва нашого табору «Сонечко» є не випадковою. Бо саме слово «сонечко» випромінює тепло і затишок. А хто з нас не мріяв відчувати себе серед тепла і затишку ?
У цьому році в таборі оздоровилось 140 осіб. За 14 днів учні відвідати різні цікаві місця, взяти участь у захоплюючих іграх і заходах, зустрілися з сестрами-монахинями і семінаристами із м.Івано-Франківська , і просто весело провели час, спілкуючись один з одним.
Цікавою виявилася екскурсія у воєнізовану частину, де учні мали змогу відчути себе в ролі майбутніх захисників нашої Батьківщини, а також побачити розплідник у якому собаки продемонстрували свої вміння.
Екскурсія до Почаєва і джерела Святої Анни духовно збагатила кожного учасника, а розповідь екскурсовода була надзвичайно цікавою і пізнавальною.
Цікавою, захоплюючою і незабутньою виявилася зустріч учнів 1-5 класів з сестрами-монахинями, на якій учні дізналися більше про Бога.
Також надовго запам’ятається зустріч учнів 6-10 класів і з семінаристами, на якій школярі охоче співали пісні про Бога, а також брали участь у розігруванні пантомім, різноманітних життєвих ситуацій. На завершення зустрічі у спортивному залі школи усі разом взяли участь у захоплюючій грі.
Неабияке враження справив на учнів пісенний конкурс «Крок до зірок», де кожен учасник мав змогу відчути себе маленькою зірочкою.
Доброю традицією стало проводити в нашому таборі конкурс малюнків на асфальті «Здоровий спосіб життя».
Протягом роботи табору були проведені «Олімпійські ігри», шахові турніри, змагання з настільного тенісу, Смачними обідами мали змогу поласувати учні у шкільній їдальні.
Неодноразово зустрічав вихованців табору кінотеатр, де гостинно організували перегляд мультиплікаційних фільмів. Також під час табору учні нашої школи побували на катку у м. Тернополі та відвідали Олеський замок, здійснили декілька екскурсій у природу. Кожен день у таборі був цікавим і насиченим.


Закриття табору розпочалося урочистою лінійкою. Начальник табору подякувала усім вихователям, працівникам школи за гарно проведену роботу. Учнів школи було нагороджено за перемоги у конкурсах, а також за активну участь у житті табору. У виконанні шкільного ансамблю прозвучала пісня «Канікули». Усі запустили у повітря кульки.

Начальник табору Гнатів О.Б.

Залишити відповідь

Next Post

Навчальний центр здійснив свій черговий випуск військовослужбовців

У Навчальному центрі ВВ МВС України закінчились випускні іспити військовослужбовців військової служби за контрактом базового та вищого рівнів підготовки. Упродовж трьох днів іспити у військових правоохоронців приймала комісія, метою якої була перевірка знань курсантів з основних предметів навчання. . Свою роботу комісія на чолі з начальником управління бойової та спеціальної […]