Робоча зустріч в Золочівській районній раді (відео)

zustrichЗ ініціативи голови районної ради Володимира Недзельського була запланована робоча зустріч з депутатами-мажоритарниками Львівської обласної ради від Золочівського району.
Така зустріч відбулася 18 квітня 2013 року в кабінеті голови районної ради з Тарасом Батенком. На жаль депутат Теодор Кукуруза за станом здоров’я не зміг бути присутнім. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській районній раді.
Під час зустрічі, що відбулася у формі діалогу було обговорено багато проблемних питань нашого району, зокрема: питання наповнення районного бюджету; питання сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету за місцем діяльності підприємств; проблема роботи недіючих підприємств; ефективність функціонування дорожніх служб району; вирішення спірного питання щодо вилучення земель лісового фонду ДП «Золочівський лісгосп» площею 1,8591 га з метою передачі її дитячому позашкільному закладу відпочинку «Сокіл». Обговорено також питання охорони культурної спадщини, сакрального мистецтва та пам’яток архітектури. В ході розмови депутатом було зазначено, що за його сприянням відновлено поступлення податків до районного бюджету від НПС «Дружба», яких за І квартал цього року поступило більше 700 тис. грн.; в жовтні місяці минулого року відкрито пам’ятний знак в селі Солова українському політичному діячеві Миколі Лемику, а до 100-річчя від дня народження героя планується відкрити музей в рідному селі.
В ході зустрічі напрацьовані пропозиції щодо вирішення окремих проблем, зокрема в травні місяці планується провести виїзне засідання в нашому районі комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Львівської обласної ради. На засіданні комісії буде розглянуто питання оптимізації мережі установ охорони здоров’я Золочівського району.