Різниця курортів Трускавець, Східниця та Моршин

Прикарпатський регіон Львівської області багатий на різноманітні природні джерела мінеральних вод. Завдяки їм, у різний час, у трьох містах були засновані лікувальні курортні зони. Поступовий розвиток бальнеології призвів до появи повноцінних санаторіїв https://vsesanatorii.com/ua/sanatori-truskavtsia/, де кожен охочий може відновити втрачене здоров’я. Регулярно відпочивати з профілактичної точки зору, щоби взагалі не стикатися з проблемами всередині свого організму. Але, який курорт вибрати для себе, якщо всі три приваблюють приблизно однаково.

Головні критерії вибору

Якщо основна мета приїзду до санаторію відпочинок з елементами профілактичного лікування, вибір комплексу буде ширшим. Немає жодної необхідності шукати саме ту оздоровницю, профіль якої повністю збігається з наявним у людини захворюванням. У кожної курортної зони є свої особливості та переваги. Якщо є можливість та бажання, можна по черзі відпочити у кожному місті та зробити свій власний висновок щодо комфорту, кількості відпочивальників. Повноцінне лікування більш відповідальне, варто у виборі дотримуватись наступного алгоритму:

 1. Медичний профіль бальнеологічного санаторію, що домінує.
 2. Наявність номера для проживання відповідного за рівнем комфорту.
 3. Робочий ліфт у всіх корпусах, якщо є проблеми із самостійним переміщенням.
 4. Добре розвинена внутрішня інфраструктура здравниці.
 5. Повноцінне чи дієтичне харчування, що допомагає у лікуванні захворювання.

У виборі санаторію варто зважити на момент, як до нього можна дістатися зі свого регіону проживання. У деяких випадках дорога настільки складна та коштовна, що може вплинути на вибір номера для проживання. Люди похилого віку, як правило, віддають перевагу спокійним курортам, де немає суєти відпочивальників та можна спокійно прогулюватися місцевими парками й доглянутими лісовими зонами. У виборі можна врахувати власні, індивідуальні переваги.

Бальнеологічний курорт Моршин

Невелике місто практично повністю працює на індустрію відпочинку та лікування відпочивальників. Відповідно місцеве населення безпосередньо зацікавлене у високому рівні сервісу, щоб підтримувати відповідну позитивну репутацію. Більшість санаторних комплексів збудовано ще у минулому столітті. Але, завдяки модернізації та заміні старого на нове обладнання, здравниці можуть конкурувати за якістю лікування із сучасними санаторіями. До основних переваг вибору Моршина варто додати:

 1. Курорт чудово розрахований на комфортний відпочинок людей похилого віку.
 2. Є санаторії для повноцінного лікування дітей з 3-х років.
 3. Невелике, максимально доглянуте місто та центральний парк.
 4. Велика територія для прогулянок, озеро, безпечні стежки будь-якої пори року.
 5. В одному з санаторіїв є невеликий зоопарк із доступом для всіх відпочивальників.
 6. Курорт підходить за кліматом та рельєфом для реабілітації фізичної активності.

На повноцінний чи профілактичний відпочинок можна поїхати потягом, який зупиняється на місцевій залізничній станції. Або як проміжна станція обрати місто Львів. Від нього регулярно у напрямку Моршина їздять комфортабельні автобуси та приміські поїзди. Майже всі санаторні комплекси знаходяться в кроковій доступності від залізничного вокзалу. У місті не так багато визначних пам’яток, але це компенсується спокійною атмосферою та місцевими кафе, ресторанами з національною кухнею.

Популярний курорт Трускавець

Без перебільшення його сміливо можна назвати перлиною бальнеологічного лікування. У місті, навколо розташування природних мінеральних джерел, збудовано досить велику кількість санаторних комплексів, готелів та профільних здравниць. Можна знайти як доступні за вартістю санаторії, так і преміального класу, з численними перевагами відпочинку та лікування не гірше ніж у Європейських країнах. У Трускавці неможливо скучити, тут чудово розвинена туристична інфраструктура розваг. До головних переваг варто віднести:

 • унікальні, за мінеральним складом, джерела вод;
 • комплексний підхід до бальнеологічного лікування та профілактики;
 • попередній індивідуальний аналіз та призначення процедур;
 • особливо широкі можливості вибору кімнати із номерного фонду;
 • місто привабливе в будь-яку пору року, безліч людей різного віку.

Більшість санаторних комплексів мають SPA-центри, щоб не лише залучати молодих людей, а й розширити сферу послуг та профілактичного впливу на організм. У зимову пору року місто перетворюється на зручну базу для розміщення любителів гірськолижного спорту. Після цілого дня проведеного на морозному повітрі, так приємно зігрітися у лазні чи сауні. Замовити повноцінну вечерю з меню ресторану. Пройти курс профілактичного лікування, щоб підвищити захисні властивості імунітету.

Важливо: основним медичним профілем курорту Трускавець заведено вважати сечостатеву систему та відновлення роботи шлунка та кишківника. Унікальні мінеральні води та комплексний підхід здатний позбавити нирки та печінку від формування каменів. Без операції роздробити їх та вивести пісок з організму. Курорт підходить всім категорій населення.

Сімейний відпочинок у Східниці

Курортна зона ніби ховається не тільки від людей, а й капризів погодних умов. Гірські хребти, порослі мішаним лісом, чудово захищають Східницю від сильного вітру, різких перепадів температури. Тут, на відміну від прилеглої місцевості, набагато частіше можна побачити ясне небо та яскраве сонце. У місті та на його околиці за останні кілька десятків років було відкрито рекордну кількість слабомінералізованих джерел цілющої води. Курорт отримав стрімкий розвиток з приходом 21 століття, може запропонувати відпочивальникам такі переваги:

 1. Безпека та комфорт для сімейного відпочинку у будь-яку пору року.
 2. Прекрасні умови для лікування та профілактики дітей та їх батьків.
 3. Є як традиційні санаторні комплекси, так і готелі зі СПА-центрами.
 4. Розважальний майданчик для дітей на території санаторіїв.
 5. Вільний доступ до всіх природних джерел мінеральних вод.

Найпростіше потрапити до міста на власному легковому транспорті. Усі без винятку санаторії мають місця для паркування авто, щоби власники не переживали за збереження машини під час відпочинку родини. Приїхати на відпочинок можна автобусом з міста Львів або Трускавець, попередньо діставшись столиці області на залізничному транспорті. У місті є сувенірний ринок, кілька тематичних парків, прокатні велосипеди та квадроцикли. Навколо безліч природних та історичних пам’яток. Східниця ідеальна для профілактичного відпочинку, хоча у місті є кілька повноцінних профільних санаторних комплексів.

Вартість лікування у бальнеологічних санаторіях

Питання, на яке неможливо дати однозначну відповідь. Діапазон цін досить широкий та залежить від кількох основних змінних факторів. Повноцінне лікування з індивідуальним призначенням процедур завжди буде дорожчим, ніж профілактика з проживанням у стандартному номері. Але, як правило, відпочивальник може самостійно відкоригувати вартість путівки. На реальну вартість відпочинку, незалежно від вибору курортної зони, впливатимуть такі фактори:

 • тип санаторію та наскільки добре розвинена його внутрішня інфраструктура;
 • кількість днів перебування у санаторному комплексі;
 • комфортабельність номера обраного для проживання під час лікування;
 • повноцінне харчування з меню ресторану або комплексна дієта, призначена лікарем;
 • додаткові фізіотерапевтичні процедури, необхідні для лікування.

На вартість відпустки також впливають розваги, які захоче випробувати гість під час перебування на курорті. Частина інфраструктури та розваг у санаторіях vsesanatorii.com/ua/ абсолютно безкоштовні, але більшість потребує додаткового фінансування. Купівля подарунків, сувенірів чи корисних аксесуарів для себе та родичів. Транспортні витрати та додаткове харчування у ресторанах та кафе. Але, в цілому, відпочинок та лікування позитивно впливають на організм та психіку. Все виправдовує витрачених фінансів, щоб у майбутньому насолоджуватися кожним днем та миттю, проведеним у колі сім’ї та друзів.

Next Post

Запрошується на роботу водій навантажувача

Запрошується на роботу водій навантажувача в с. Струтин.Вимоги до кандидатів: досвід роботи в даній сфері, відповідальність, вміння працювати в колективі. Дзвоніть за тел. – 0673578126. Поділіться цим у соцмережах:
робота