Різновиди та вибір фільтрів для басейну

Одна з головних вимог до будь-якого басейну — чистота води в ньому. Щоб досягти належних показників, мало додати до води хімічні речовини, потрібно також встановити фільтрувальну систему, що буде усувати пил, пісок, комах та інші забруднення. Кожна така система складається з насосу та самого фільтру, через який переганяється вода. В залежності від типу фільтрації можна виділити декілька типів фільтрів, що мають свої особливості та переваги.

Існує три головних різновиди: картриджні, діатомітові та пісочні. Купити модель будь-якого з цих різновидів можна за посиланням https://aquapolis.ua/filtry-i-filtracionnye-ustanovki.html — сайт Aquapolis пропонує широкий вибір моделей за вигідними цінами. Вони підійдуть як для побутових потреб так і для великих басейнів олімпійського типу, головне — правильно обрати тип.

Відмінності різних фільтрів для басейну

Картриджні

Фільтри цього типу використовують змінні картриджі, які затримують на собі забруднення. Вони вимагають періодичного промивання, а через деякий час потребують заміни. Якщо використовувати басейн не дуже активно, то змінювати їх потрібно близько одного разу на 2-3 тижні. Картріджні фільтри найкраще підійдуть для басейнів, якими користуються нерегулярно. Через те, що вони усувають тільки фізичні забруднення, воду в такому басейні доведеться додатково обробляти хімією.

Діатомітові фільтри

Ці фільтрувальні системи дозволяють досягати дуже високої якості очищування. Їх рекомендовано використовувати для басейнів з високою завантаженістю або публічних басейнів. Одна з їхніх переваг — можливість заощадити на використанні хімії, скоротивши її використання на 80%. Але доведеться забути про альгіциди та коагулянти — вони несумісні з датомітовими фільтрами.

Пісочні фільтри

Найбільш розповсюджений тип фільтрувальних систем для басейнів. Вода в них проходить через щільний шар піску фракції 0,5–0,8 мм. Обираючи пісочний фільтр, користувачі отримують наступні переваги:

  • термін використання закладеного піску — до 5 років;
  • великий асортимент моделей для басейнів різного розміру та типу;
  • висока ефективність очищення;
  • невразливість наповнювача до будь-яких хімічних речовин.

Якщо правильно доглядати за басейном та встановити відходящу очищувальну систему, це значно подовжить термін його експлуатації та приємне користування!

Next Post

Викрили шахрайську схему онлайн-продажу неіснуючих запчастин

У Львові правоохоронці викрили шахрайську схему онлайн-продажу неіснуючих запчастин. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на  поліцію у Львівській області. “Зловмисника, 30-річного мешканця Львова, який організував злочинну схему в мережі Інтернет, викрили співробітники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області спільно зі слідчими Львівського районного управління поліції №1 за процесуального […]